**  با توجه به مشکل به وجود آمده در واریز آنلاین با کارت های شتابی؛ روش پرداخت به صورت واریز دستی را انتخاب نموده و مبلغ صورت حساب را به کارت بانکی به شماره ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۶۳۰۴۶۷۵ بانک تجارت به نام انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران (ترجیحا از درگاه بانک تجارت) واریز و رسید را بارگذاری نمایید.

**  زمان ثبت نام با تخفیف، تا 30 مهرماه تمدید گردید.

 

تا تاریخ 1401/07/25

از تاریخ 1401/07/25

هزینه ثبت نام دانشجویی

3.500.000 ریال

4.000.000 ریال

هزینه ثبت نام آزاد

6.000.000 ریال

7.000.0000ریال

قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه فرمایید:

1- ارائه مقالات و برگزاری نشست ها به صورت حضوری می باشد. در صورتی که بر مبنای مصوبات ستاد ملی کرونا امکان برگزاری حضوری فراهم نشود، ارائه مقالات و برگزاری نشست ها به صورت مجازی خواهد بود.

2- در بخش ثبت نام دانشجویی، هزینه اعلام شده فقط برای ثبت نام یک مقاله است. در صورت ثبت نام بیش از یک مقاله، ثبت نام به صورت آزاد خواهد بود.

3- در بخش ثبت نام آزاد، هزینه اعلام شده فقط برای ثبت نام یک مقاله است، برای ثبت نام مقالات بیشتر، به ازای هر مقاله 150 هزار تومان به هزینه ثبت نام اضافه خواهد شد.

4- 10 درصد تخفیف در مبلغ ثبت نام برای اعضای انجمن در نظر گرفته شده است.

5- هزینه اعلام شده فقط برای چاپ مقالات می باشد. در صورت حضور در کنفرانس، هزینه های پذیرایی (ناهار) و بسته کنفرانس به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

 

 

راهنمای ثبت نام نویسندگان مقالات پس از پذیرش مشروط

خواهشمند است برای ثبت نام و ارائه مقاله خود؛ مراحل زیر را طی نمائید:

1) از طریق صفحه شخصی، نوع عضویت خود را ( بر اساس تعداد مقالات ثبت نامی) مشخص نمایید. در صورتی که نوع عضویت انتخابی نیاز به تایید مدیر سایت داشته باشد، این امر طی 24 تا 48 ساعت انجام خواهد شد.

2) سپس از طریق منوی ثبت نام ، گزینه فرم شرکت در کنفرانس را انتخاب نمایید. در این صفحه بر اساس نوع عضویت انتخابی در مرحله قبلی و پس از انتخاب مقالات، هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید. هرکدام از نویسندگان مقاله امکان پرداخت هزینه را دارند. آخرین مهلت ثبت نام مقالات تا تاریخ  1401/07/25خواهد بود.

3) پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، مقالات بررسی و در وضعیت ارسال برای نویسنده برای بازنگری ( اصلاحات جزئی) قرار خواهند گرفت( فرایند تغییر وضعیت حداقل 48 ساعت به طول خواهد انجامید)، در این وضعیت نویسندگان باید بر اساس نقطه نظرات داوران و اشکالات فرمتی ذکر شده، مقاله کامل و همچنین چکیده را اصلاح نموده و فایل ها را مجددا در سایت بارگذاری نمایند.

  •  لازم به ذکر است که حتی اگر مقاله و چکیده ارسالی نیاز به هیچگونه اصلاحی نداشته باشد، مقاله کامل و چکیده مقاله باید مجددا در سایت بارگذاری شود. در صورتیکه در این مرحله مقاله ای ( مقاله کامل و چکیده آن) در سایت قرار نگیرد، به صورت خودکار از کنفرانس حذف خواهند شد.
  • دقت فرمایید که در این مرحله حتما نام ارائه کننده مقاله را مشخص نمایید.

4) در پایان و پس از بارگذاری کامل مقالات تاییدیه مبنی بر پذیرش نهایی مقاله شما در کنفرانس به ایمیل نویسندگان ارسال خواهد شد.

همانطور که در بخش ثبت نام قابل مشاهده می­ باشد، اعضای "انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران" از تخفیف ویژه برای ثبت نام در کنفرانس بهره می ­برند. بدین ترتیب نویسندگانی که تمایل دارند در این انجمن  عضو شوند، لازم است با مراجعه مستقیم به سایت انجمن www.isav.ir  وارد بخش عضویت سایت انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران شده و پس از دریافت شناسه کاربری در سایت انجمن نسبت به تکمیل فرم عضویت انجمن و پرداخت حق عضویت اقدام نمایند. پس از دریافت ایمیل مربوط به تائید عضویت در انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران، کاربر می­تواند نسبت به ثبت نام کنفرانس اقدام نموده و از تخفیف ویژه عضویت در انجمن برای ثبت نام کنفرانس بهره مند شود. با توجه به اینکه عضویت در انجمن نیاز به دریافت تائیدیه از طرف انجمن را دارد، نویسندگان محترمی که مایل به استفاده از این ویژگی هستند، لازم است در اسرع وقت و قبل از پایان مهلت ثبت نام نسبت به عضویت در انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران اقدام نمایند.